מצברים לרכב ברחובות

 
 

גם אם גיליתם שהרכב לא מניע כמו שצריך כשאתם נמצאים ברחובות העיר רחובות, אתם יכולים לנשום לרווחה. המרובע נמצאים רק כמה דקות מכם, וכאמור מתמחים בהחלפת מצברים לרכב ברחובות. השירות של המרובע אינו כולל רק החלפה של הסוללה, אלא גם ייעוץ מקצועי שיעזור לכם לשמור על אריכות חייה וטיפים להחלפתה במידה שנתקעתם בדרך. כך, אם המצבר שווק חיים באמצע שום מקום ואתם לא נמצאים בקרבת מקום, תוכלו לבצע את ההחלפה בעצמכם או לפחות לתת לסוללה "פוש" אחרון עד שתגיעו אלינו לצורך החלפתה בחדשה.

 
שירות מקצועי במחירים הוגנים
 
אנחנו מציעים ללקוחותינו שירותי החלפת מצברים ברחובות הכוללים קודם כל אמינות בשירות. לא נבצע החלפה אם לא צריך, ואם צריך – נחליף רק בטוב ביותר. אנחנו עובדים עם יצרניות המצברים הטובות ביותר בעולם, ומספקים כל מוצר באחריות מלאה, כך שכשתצאו מ"המרובע" תוכלו להיות בטוחים שהרכב שלכם לא "יגמגם" לפחות בשנתיים הקרובות. במידה שכן תוכלו, כמובן, לחזור אלינו ולקבל שירות מ-א' ועד ת' על פי הצורך. בנוסף, חשוב לנו שלקוחותינו יהיו מרוצים ולכן אנחנו מקפידים לגבות מחירים הוגנים בעבור המוצרים ובעבור השירותים שאנחנו מספקים. המטרה שלנו היא קודם כל טובת הלקוח, ולזאת אנחנו מחויבים.
 
אז אם אתם זקוקים לשירותי החלפת מצברים ברחובות – צוות "המרובע" ישמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את השירות ואת המוצרים הטובים ביותר.
 
לקבלת מידע נוסף – צרו קשר ונשמח לסייע.
נסיעה טובה ובטוחה!
צוות "המרובע".


 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר