תיקון חלונות חשמל

 
 

תיקון חלונות חשמל לרכב

החלונות החשמליים ברכב שלכם נתקעו? לא מצליחים לפתוח או לסגור את חלונות הרכב מבלי שישמיעו רעשים מוזרים? אם כן, הגעתם למקום הנכון. מוסך המרובע זגגות רכב מתמחה בתיקון חלונות חשמל לרכב וישמח להעניק גם לכם שירות מקצועי, אמין ומהיר.

תיקון חלונות חשמל לרכב – למי, למה ומתי?

החלונות החשמליים המותקנים במרבית כלי הרכב, פועלים באמצעות מנוע חשמלי שפותח וסוגר את החלון בלחיצת כפתור. כשהמנוע הזה מתקלקל יש צורך בתיקון חלונות חשמל לרכב. לעיתים, גם פריצה או ניסיון לפרוץ לרכב גורם לכיפוף הפח ליד החלון, אשר יוצר לחץ ומונע מהחלון להיפתח או להיסגר.

פעמים אחרות, חלונות חשמליים שאינם נמצאים בשימוש זמן רב (בדרך כלל מדובר בחלונות המושב האחורי) צוברים בתוכם לכלוך, חול ואבק שנכנס פנימה ומשבית את פעולתם. גם במקרים אלו נדרש לבצע תיקון חלונות חשמל לרכב.

גם אם תיקון החלונות החשמליים ברכב נשמע כלא ממש דחוף (במיוחד בהשוואה לתקלות במנוע או לתקר בצמיג), הרי שמדובר בתיקון שיש לבצע בהקדם האפשרי. רכב שנשאר עם חלונות פתוחים, שלא מצליחים להיסגר, הוא בבחינת פרצה הקוראת לגנב. גם הנסיעה בימי החורף הקרים או בימי הקיץ החמים ללא האפשרות לסגור את חלונות הרכב וליהנות ממיזוג אוויר, יכולה להיות קשה מנשוא. בדיוק בשל כך יש לבצע תיקון חלונות חשמל לרכב בהקדם האפשרי.

המרובע זגגות רכב – מומחים בתיקון חלונות חשמל לרכב

מוסך המרובע זגגות רכב מעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בתיקון חלונות חשמל לרכב. הודות לצוות העובדים המקצועי, המנוסה והמיומן שלנו, כמו גם להקפדה על עבודה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר, אין אתגר מקצועי שלא נוכל לעמוד בפניו.

שירותי התיקונים שלנו כוללים:

  • תיקון ושיפוץ מנועים לחלונות חשמליים
  • שימון וגירוז של החלונות החשמליים למניעת היתקעותם במהלך הפתיחה / סגירה
  • תיקון מתגי ההפעלה (יחידות כפתורים בפיקוד ראשי או לחצן חשמלי בודד) של החלונות החשמליים
  • החלפת צילינדרים, מפסקים חשמליים וגומיות לחלונות
  • ועוד...

אנו מתמחים בתיקון חלונות חשמל לכל סוגי הרכבים ופועלים בהסדר עם חברות הביטוח. כל לקוחותינו נהנים משירות מקצועי, מהיר ואדים וממחירים הוגנים.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של מוסך המרובע זגגות רכב. צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר