top of page
image.jpg
msgtop

מצברים לרכב

מצבר הוא, בעצם, סוג של סוללה חשמלית (בטרייה) גדולה, המפיקה אנרגיה חשמלית מאינטראקציות כימיות. טכנולוגיות הייצור והפקת החשמל השתנו והתחדשו במהלך השנים, וכיום ניתן לייצר מצברים עמידים יותר, בעלי אורך חיים ארוך יותר.

 
מצברים לרכב


למרות הטכנולוגית החדישות, צורת פעולתו של המצבר הבסיסי הסכמטי נשארה דומה:

המצבר בנוי בצורת מכל ובו יש צד חיובי (קתודה) וצד שלילי (אנודה). הקתודה והאנודה משוקעות בנוזל אלקטרוליטי (בדרך כלל חומצה כלשהי), וחלקיקים טעונים בחומצה מתחילים לנוע בהתאם למטענם החשמלי.

היונים החיוביים בחומצה ינועו אל עבר הצד השלילי של המצבר (אנודה, ולכן יונים אלו נקראים "אניונים"), ואילו היונים השליליים ינועו אל עבר הצד החיובי (קתודה, ולכן יונים אלו נקראים"קתיונים"). תנועה זו יוצרת זרם חשמלי שבו אפשר להשתמש להנעת כלי רכב מסוגים שונים, וכן לשימושים אחרים.

אתם בוודאי יודעים, שכמו שאנחנו לא יכולים לתפקד בלי אוכל, כך הרכב שלכם לא יכול לתפקד בלי הסוללה החשמלית שלו. נכון, הוא זקוק גםלדלק, אבל הדלק לא יעזור אם הסוללה שווקה חיים, פשוט מכיוון שלא תצליחו להניע. מסיבה זו חשוב מאוד לדאוג לבצע החלפת מצברים לרכב עודלפני שהסוללה תיגמר לגמרי. איך יודעים שהיא עומדת להיגמר? זה די פשוט. אם אתם מרגישים שהרכב לא מניע בצורה "חלקה" כמו בדרך כלל אלא "מגמגם" בהנעה, ואם חלפו שנתיים או שלוש מהמועד האחרון שבו בוצעה החלפת סוללה במכונית, מומלץ מאוד להגיע אלינו, והצוות המקצועי שלנו יבצע בדיקת אבחון ובמידה שיש צורך –יבצע החלפה בחדש.

אורך חייו של מצבר בסיסי הוא בין שנתיים לשלוש שנים. מכיוון שטעינת המצבר תלויה בהתנעת הרכב, יש לוודא שהרכב פועל מדי פעם בפעם. זו הסיבה לכך שכלי רכב שעומד במקומו זמן רב, ללא התנעה, יגיע למצב של מצבר מרוקןלחלוטין.

 
קיימים מספר סוגי מצברים עיקריים:
 
מצברי ורטה
מצבר VARTA
 
מצברי שנפ
מצבר שנפ
 

מצברי שנפ

למעוניינים לרכוש מצבר תוצרתכחול-לבן, כדאי להכיר את חברת שנפ. מדובר ביצרנית המצברים הגדולה בישראל. מוצריהחברה אמינים, עומדים בתקן איכות ISO ומתאימים בצורה מושלמת לכל סוגי כלי הרכב, החל מרכבים פרטיים ועדלרכבי צמ"ה (ציוד מכני הנדסי כבד). מצבר שנפ מותאמים בצורה הטובה ביותר לאקלים הישראלי, המאופיין בעומס חום קיצוני ובמזג אוויר שמשי כמעט בכל ימות השנה. כחברה ישראלית, החברה צברה היכרות מעמיקה עם הנושא ויצרה על סמך ניסיונה העשיר פתרונות איכותיים בנושא. כיום מוצריה של החברה נמכרים באלפי נקודות מכירה ברחבי הארץ.

 

מצברי Varta

מצבר ורטה נחשבים למצבר הטוב ביותר בעולם. חברת Varta נחשבת יצרנית מצברי הרכב הגדולה ביותר בעולם, ומוצריה מותאמים לכל הרכבים האירופאיים כמו גם לרכבים רבים נוספים. כאחת החברותהמבוססות בתחומה, שמה של החברה הולך לפניה ומקושר אוטומטית עם המילים איכותו אחריות.

גדולתם של המצברים מבית ורטה נעוצה בעמידות הגבוהה שלהם נגד קורוזיה אנודית, מה שמאפשר להם לשמש את בעליהם זמן ממושך יותר. בנוסף לכך, למצברי ורטה טכנולוגיה מיוחדת, המונעת פליטת אדי חומצה. מצבר ורטה שומר היטב על מערכת החשמל ומתאים להתקנה בתא נוסעים. אז אם אתם מחפשים מצבר חזק,אמין, איכותי – מצברים של ורטה יספקו לכם מענה על כל הדרישות האלה.

 

סוגי מצברים נוספים

בוש – בוש, מבין המותגים המוכרים והמובילים בעולם, עוסק גם כן בייצור מצברים למגוון כלי רכב. מדובר באחדהיצרניים היוקרתיים בתחום, בין היתר בזכות המוניטין שבנה לו בכל רחבי העולם ושמו שמוכר לרבים מעולם כלי העבודה.

וולקן תעשיית רכב - יצרנית נוספת בולטת במדינתנו הקטנטונת היא חברת וולקן תעשיית רכב. החברה מתמחה בפיתוח ובייצור מצברים לרכבים פרטיים ומסחריים כאחד ומשווקת אותם תחת המותג הידועה וולטה. כל הייצור מתבצע תוך עמידה בדרישות של מכון התקנים הישראלי.

 

אנחנו מפיצים של מצברי Varta ושנפ

מוסך המרובע מרכז המצברים הינו מפיץ של מצברי Varta ומצברי שנפ האיכותיים. אנו מקפידים על שיווק של מוצרים מקוריים ועם אחריות מלאה של היצרן. בנוסף לכך, אצלנו תוכלו לבדוק את תקינותו של המצבר ללא תשלום. פרט לשיווק מצברים ולהחלפתם במוסך, נשמח להעניק לכם מידע חיוני שבעזרתו תוכלו לשמור על תקינותו שלהמצבר לאורך זמן.

 

מצברים למגוון דגמי הרכבים • קיה פיקנטו
 • ניסאן מיקרה
 • יונדאי i35
 


 • סקודה אוקטביה
 • טויוטה יאריס היברידית
 • מרצדס
 •  
  נשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין ושאלה. פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים.
   

  אחריות על המוצר


  כך אתם יכולים להבין כי המוצר אכן אמור להחזיק מעמד לאורך משך זמן רב. גם אם תקרה תקלה לא תעמדו מול דלת סגורה, יש לכם אלמי לפנות כדי לקבל מענה.
  יש חשיבות רבה לאחריות על המצבר אותו רוכשים. אמנם מצבר עם אחריות יהיה תמיד מוצר יקר יותר ממצבר שאינו נהנה מתקופת אחריות, אבל זה דבר חשוב מאוד מכיוון שחברה שנותנת אחריות על המוצר מביעה בזאת אתה אמון שלה במוצר שהיא משווקת.

  מוזמנים לרכוש אצלנו!

  חיפשת את המוסך המומלץ לקבלת שירותי רכב? רוצה להיות בטוח שתתקבל הצעת מחיר אמינה על מצבר לרכב?
  אנו מזמינים אותך לרכוש אצלנו את המצבר הרצוי וליהנות משירות מושלם ומענה מקצועי לכל שאלה.
  צוות המומחים שלנו יטרח להשביע את רצונך, ולעשות עבורך הכול למען שביעות רצונך.


   

   
  image.jpg
  bottom of page